Účastníci

MUDr.Petr Kuchař,rodným jménem Cycoň

Narodil jsem se v Dětmarovicích na Zálezí 11.7.1951. Vystudoval jsem Lékařskou fakultu v Hradci Králové – vojenský směr,tehdy Vojenský lékařský a doškolovací ústav Jana Evangelisty Purkyně,nyní (od r.2004) Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany. Promoval jsem v r.1975 na Karlově universitě v Praze. Po 5-leté praxi u bojového útvaru jsem pracoval jako lékař internista v Ústřední vojenské nemocnici v Praze do r.1993, kdy jsem odešel z armády. Od té doby provozuji svou soukromou ordinaci v Praze 5.

Pravidelně běhám asi od r.1985 – to mně nalákali pacienti na běh Běchovice – Praha a od té doby jsem postupně zvyšoval dávky kilometrů přes půlmaraton a maraton až k ultraběhům. Nejdelší můj běh byl v r.2010,a to 276 km za 48 hodin (bohužel s 6-hodinovou přestávkou – spal jsem po prášku na spaní.Vzal jsem si ho,abych usnul,neboť na stadionu byla diskotéka). Zatím mám uběhnuto 225 maratónů (taky nic moc),prostě už běhám menší porce. Protože jsem začal běhat maratony ve svých 43 letech,už jsem se s časem nedostal pod 3 hod.,takže osobák maratonu jsem si udělal v r.1999 ve svých téměř 48 letech,a to 3:04:27. V posledních letech běhám s naší fenou – křížencem belgického ovčáka jednak rekreačně,jednak i canicros.

Ing.Věra Kuchařová

… obětavá manželka,bez které by se tato akce nemohla uskutečnit. Narodila se 15.5.1963 v Praze. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a pracuje jako OSVČ. Jejím koníčkem je práce s dětmi, chodí do vodáckého oddílu, založila u nás na škole kroužek Objevovatelů, pořádá různé akce a tábory pro děti.

Občas si jde zaběhat – se mnou nebo s naší fenkou, tak 3 – 5 km. Občas si zaběhne i čtvrtmaraton. 

Kamilka - kříženec belgického ovčáka

Narodila se asi 15.7.2014 a byla nalezena s tržnou otevřenou ránou břicha a se zlomenou pravou přední. Byla operována,pravá přední byla zdrátovaná – prostě si užila a pak se ocitla v útulku,kde jsme ji vybrali v říjnu 2015 pro našeho známého ve Švýcarsku,který přišel o fenu labradora(zajelo ji auto). Ale ten ji odmítl,proto zůstala u nás,protože je mazlivá a hlavně ráda běhá,i když má pravou přední trošku kratší. Máme za sebou i několik kanikrosových závodů a nebyli jsme nikdy poslední.