Účastníci

MUDr.Petr Kuchař,rodným jménem Cycoň

Narodil jsem se v Dětmarovicích na Zálezí 11.7.1951. Vystudoval jsem Lékařskou fakultu v Hradci Králové – vojenský směr,tehdy Vojenský lékařský a doškolovací ústav Jana Evangelisty Purkyně,nyní (od r.2004) Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany. Promoval jsem v r.1975 na Karlově universitě v Praze. Po 5-leté praxi u bojového útvaru jsem pracoval jako lékař internista v Ústřední vojenské nemocnici v Praze do r.1993, kdy jsem odešel z armády. Od té doby provozuji svou soukromou ordinaci v Praze 5.

Pravidelně běhám asi od r.1985 – to mně nalákali pacienti na běh Běchovice – Praha a od té doby jsem postupně zvyšoval dávky kilometrů přes půlmaraton a maraton až k ultraběhům. Nejdelší můj běh byl v r.2010,a to 276 km za 48 hodin (bohužel s 6-hodinovou přestávkou – spal jsem po prášku na spaní.Vzal jsem si ho,abych usnul,neboť na stadionu byla diskotéka). Zatím mám uběhnuto 226 maratónů (poslední byl letos v Praze 6.5.2018),prostě už běhám menší porce. Protože jsem začal běhat maratony ve svých 43 letech,už jsem se s časem nedostal pod 3 hod.,takže osobák maratonu jsem si udělal v r.1999 ve svých téměř 48 letech,a to 3:04:27. V posledních letech běhám s naší fenou – křížencem belgického ovčáka jednak rekreačně,jednak i canicros.

Ing.Věra Kuchařová

… obětavá manželka,bez které by se tato akce nemohla uskutečnit. Narodila se 15.5.1963 v Praze. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a pracuje jako OSVČ. Jejím koníčkem je práce s dětmi, chodí do vodáckého oddílu, založila u nás na škole kroužek Objevovatelů, pořádá různé akce a tábory pro děti.

Občas si jde zaběhat – se mnou nebo s naší fenkou, tak 3 – 5 km. Občas si zaběhne i čtvrtmaraton. 

Kamilka - kříženec belgického ovčáka

Narodila se asi 15.7.2014 a byla nalezena s tržnou otevřenou ránou břicha a se zlomenou pravou přední. Byla operována,pravá přední byla zdrátovaná – prostě si užila a pak se ocitla v útulku,kde jsme ji vybrali v říjnu 2015 pro našeho známého ve Švýcarsku,který přišel o fenu labradora(zajelo ji auto). Ale ten ji odmítl,proto zůstala u nás,protože je mazlivá a hlavně ráda běhá,i když má pravou přední trošku kratší. Máme za sebou i několik kanikrosových závodů a nebyli jsme nikdy poslední.